Jak wygląda serwis powłoki ceramicznej?

Wytrzymałość twardych powłok ceramicznych określana jest w latach. Mimo tego, aby utrzymać pełne właściwości hydrofobowe przez cały okres należy regularnie serwisować powłokę z użyciem dedykowanych preparatów. Aby poprawnie wykonać serwis powłoki ceramicznej powinniśmy wykonać następujące kroki:

  • Gruntowne mycie
  • Dekontaminacja lakieru*
  • Odtłuszczenie
  • Aplikacja odżywki, np. Ultracoat Scoat v2

*Jeżeli używamy glinki lub powierzchnia wymaga delikatnej korekty, używamy najmniej inwazyjnych past polerskich i miękkich padów, które powinny wystarczyć do przywrócenia pożądanego stanu. W takim przypadku zalecamy aplikację Hydro HD, jako mocniejszego z naszych top coat’ów.

https://ultracoat.pl/czy-warto-oddac-auto-do-studia-detailingowego/
29 stycznia 2020 Czy warto oddać auto do studia detailingowego?

Słowo „detailing” jest Ci znane, ale nie wiesz dokładnie z czym ono się wiąże? Przeczytaj wpis i dowiedz się co obejmuje detailing i sprawdź jak może wyglądać Twoje auto po takim zabiegu!

Chcę wypróbować Wasze produkty!
Potrzebuję więcej informacji nt. współpracy
facebook-icon instagram-icon summary-faq-no summary-faq-yes logo-svg contact-icon-phone contact-icon-email contact-icon-location product-bottle-30ml product-bottle-90ml product-bottle-200ml product-bottle-500ml product-bottle-5l menu-icon home-box-shop home-box-b2b