Jak można usunąć nieprawidłowo dotartą powłokę?

Minął już jakiś czas od aplikacji, a na lakierze widzisz pozostałości niedotartej powłoki? Nic straconego, znajac te 3 proste triki bez trudu sobie z tym poradzisz:

  • Jeżeli od aplikacji nie minęło więcej niż 2 godziny – spróbuj dodać odrobinę produktu na niedotarty element, nośnik powłoki w postaci mieszanki rozpuszczalników powinien rozpuścić niedotartą powłokę.
  • Jeżeli od aplikacji nie minęło więcej niż 24 godziny – spróbuj użyć Wipe It! na niedotartym elemencie. Powinieneś wciąż mieć możliwość usunięcia niedotartej powłoki.
  • Jeżeli od aplikacji minęło więcej niż 24 i żaden z powyższych sposób nie pomaga – chwyć maszynę w dłoń i wypoleruj element. Przeważnie wystarczy delikatny finish, by rozwiazać problem.

Pamiętaj o reaplikacji produktu, jeśli korzystać z drugiej lub trzeciej metody! Powłoki Ultracoat możesz dowolnie reaplikować na elementach, które tego wymagają. Nie musisz bać się różnicy w odcieniach, kolor i połysk pozostanie jednolity.

https://ultracoat.pl/czy-warto-oddac-auto-do-studia-detailingowego/
29 stycznia 2020 Czy warto oddać auto do studia detailingowego?

Słowo „detailing” jest Ci znane, ale nie wiesz dokładnie z czym ono się wiąże? Przeczytaj wpis i dowiedz się co obejmuje detailing i sprawdź jak może wyglądać Twoje auto po takim zabiegu!

Chcę wypróbować Wasze produkty!
Potrzebuję więcej informacji nt. współpracy
facebook-icon instagram-icon summary-faq-no summary-faq-yes logo-svg contact-icon-phone contact-icon-email contact-icon-location product-bottle-30ml product-bottle-90ml product-bottle-200ml product-bottle-500ml product-bottle-5l menu-icon home-box-shop home-box-b2b