Czy powłoki ceramiczne można aplikować natryskowo?

Tak, powłoki ceramiczne można aplikować natryskowo. Pamiętajmy jednak, że najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo, dlatego robimy to wyłącznie w odpowiednio przystosowanych pomieszczeniach.

Z naszego doświadczenia wynika, że natryskowa aplikacja powłok do lakieru jest zdecydowanie trudniejsza, bardziej czasochłonna i niedokładna. W związku z powyższym polecamy aplikację za pomocą naszych aplikatorów, które dołączamy do każdej z powłok.

Sytuacja wygląda inaczej w przypadku Metal Guard – naszej powłoki ceramicznej do felg i elementów metalowych. W przypadku felg posiadających wiele kształtów i związanych z tym trudnodostępnych miejsc, aplikacja natryskowa może być jedynym sposobem na dokładną aplikację. Testowaliśmy takie rozwiązanie i efekty były równie dobre, co przy aplikacji ręcznej.

https://ultracoat.pl/czy-warto-oddac-auto-do-studia-detailingowego/
29 stycznia 2020 Czy warto oddać auto do studia detailingowego?

Słowo „detailing” jest Ci znane, ale nie wiesz dokładnie z czym ono się wiąże? Przeczytaj wpis i dowiedz się co obejmuje detailing i sprawdź jak może wyglądać Twoje auto po takim zabiegu!

Chcę wypróbować Wasze produkty!
Potrzebuję więcej informacji nt. współpracy
facebook-icon instagram-icon summary-faq-no summary-faq-yes logo-svg contact-icon-phone contact-icon-email contact-icon-location product-bottle-30ml product-bottle-90ml product-bottle-200ml product-bottle-500ml product-bottle-5l menu-icon home-box-shop home-box-b2b