Leather Cleaner
  Gotowy do użycia produkt do czyszczenia powierzchni skórzanej. Zapewnia wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo skór naturalnych i ekologicznych.
  Fabric Cleaner
  Koncentrat przeznaczony do czyszczenia powierzchni tekstylnych. Zapewnia wysoką skuteczność i wszechstronność zastosowania.
  Leather Conditioner
  Innowacyjny preparat do pielęgnacji tapicerki skórzanej. Zapewnia długotrwałą ochronę i jest odpowiedni zarówno do skóry naturalnej, jak i ekologicznej.
  Bubble Shock
  szampon do pielęgnacji aut zabezpieczonych powłokami ceramicznymi. Posiada kwaśne pH, co sprawdza się podczas regularnej pielęgnacji oraz serwisów powłok.
  Ceramic Soap
  Silnie hydrofobowy, skoncentrowany szampon z wysoką zawartością SiO₂. Znacząco podbija połysk i nadaje bardzo silny efekt hydrofobowy.
  Iron Hunter
  Gotowy do użycia preparat do usuwania cząsteczek metalicznych i lotnej rdzy. Wywołuje silny efekt krwawiącej felgi i lakieru.
  Fresh Maker
  Środek czyszczący do pielęgnacji wszystkich wewnętrznych elementów samochodu. Odpowiedni do plastików, szyb, tekstyliów oraz skóry.
  Magic Will
  gotowy do użycia produkt do czyszczenia felg, opon i gumowych dywaników. Zaawansowana formuła zapewnia skuteczne rozpuszczanie brudu, które znacząco ułatwia bezdotykowe oczyszczanie powierzchni. 
  Ceramic Q-Detailer
  Ceramic Q-Detailer produkt o wysokiej zawartości SiO2 do szybkiej i skutecznej pielęgnacji lakieru i innych zewnętrznych elementów auta. Idealny do samodzielnego zabezpieczenia oraz jako produkt do regularnej pielęgnacji powłok ceramicznych. 
  Superior Glass
  Skuteczny środek czyszczący do szyb z bardzo silnym efektem hydrofobowym, który utrzymuje się przez min. kilka tygodni!
  Buggy Boy
  Buggy Boy to gotowy do użycia środek do skutecznego usuwania owadów, ptasich odchodów i innych zabrudzeń organicznych.
  Master Wash
  Master Wash to silnie skoncentrowany środek do pielęgnacji zewnętrznych elementów pojazdu. Idealny jako Pre-Wash i do silnych zabrudzeń.
  Finest Wipe
  To skuteczny środek do odtłuszczania lakieru przed aplikacją powłok ochronnych i wosków. Równomiernie odparowuje i nie jest agresywny dla powierzchni.
  Quartz Tire Dressing
  Silnie hydrofobowy dressing do ochrony opon oraz zewnętrznych tworzyw. Posiada przyjemny, jagodowy zapach i pozostawia satynowe lub błyszczące wykończenie.
  Interior Q-Detailer
  Łatwy w użyciu środek do pielęgnacji wnętrza aut. Skutecznie usunie brud i pozostawi satynowe wykończenie oraz przyjemny, czekoladowy zapach.
  Leather Q-Detailer
  Szybki i skuteczny środek do czyszczenia oraz pielęgnacji skór naturalnych i syntetycznych. Bezpieczny dla użytkownika i powierzchni.
  Tar & Glue Remover
  Niesamowicie skuteczny preparat do usuwania asfaltu i kleju. Niezbędny przy dekontaminacji. Bezpieczny dla powierzchni.
  Iron+
  Krwawy lakier, krwawa felga. Półżelowa konsystencja pozwala na bardzo długą pracę na powierzchni. Bezpieczny dzięki neutralnemu pH.
  Shampoo+
  Szampon do zadań specjalnych. Odtyka powłoki. Wstępnie odtłuszcza. Usuwa pasty polerskie.
  APC+
  APC+ to multipowierzchniowy i silnie skoncentrowany produkt czyszczący. Skutecznie rozpuszcza zabrudzenia i odseparowuje je od powierzchni.
  Glass Cleaner
  Polubisz z nim myć szyby. Zero smug, szybka praca.

Twój koszyk

facebook b2b-box instagram summary-faq-no summary-faq-yes logo-svg contact-icon-phone contact-icon-email contact-icon-location menu-icon shopping-cart home-box-shop home-box-b2b