Czy można zaaplikować powłokę ceramiczną w domowych warunkach?

Tak! Musimy jednak pamiętać o kilku ważnych elementach. Przede wszystkim pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa w pracy z powłokami ceramicznymi. Przyrządy takie jak maska do ochrony dróg oddechowych, rękawiczki i odzież ochronna są obligatoryjne. Kolejnym elementem jest odpowiednie miejsce do aplikacji powłoki. Jeśli możesz utrzymać stałą temperaturę i wilgotność w swoim garażu, a dodatkowo masz zapewnioną dobrą wentylację i odpowiednio dużo przestrzeni, by swobodnie pracować przy aucie – możesz zacząć myśleć o samodzielnej aplikacji.

Pamiętaj, że kluczowym elementem aplikacji powłoki ceramicznej jest prawidłowe przygotowanie powierzchni. W każdym z naszych produktów znajdziesz instrukcję aplikacji, która przedstawia szczegółowe informacje na temat przygotowania elementów. Dodatkowe informacje znajdziesz w opisach produktów na naszej stronie internetowej.

Jeśli, któryś z etapów wykracza poza Twoje umiejętności – skorzystaj z usług specjalisty! 

W przypadku, gdy powyższe elementy nie sprawiają Ci żadnego kłopotu, sama aplikacja powłok ceramicznych będzie dla Ciebie bardzo prosta. Po prostu sumiennie wykonaj polecenia z instrukcji aplikacji i wkrótce będziesz cieszył się idealnie wykończoną powierzchnią 🙂

https://ultracoat.pl/czy-warto-oddac-auto-do-studia-detailingowego/
29 stycznia 2020 Czy warto oddać auto do studia detailingowego?

Słowo „detailing” jest Ci znane, ale nie wiesz dokładnie z czym ono się wiąże? Przeczytaj wpis i dowiedz się co obejmuje detailing i sprawdź jak może wyglądać Twoje auto po takim zabiegu!

Chcę wypróbować Wasze produkty!
Potrzebuję więcej informacji nt. współpracy
facebook-icon instagram-icon summary-faq-no summary-faq-yes logo-svg contact-icon-phone contact-icon-email contact-icon-location product-bottle-30ml product-bottle-90ml product-bottle-200ml product-bottle-500ml product-bottle-5l menu-icon home-box-shop home-box-b2b