Ultracoat Professionals

Dołącz do grona profesjonalnych studiów detailingowych!

Wznieś swój biznes na wyższy level nabywając wiedzę o sprzedaży usług i aplikacji powłok ceramicznych.

B2B – Ultracoat Professionals

Kilka słów o Ultracoat


Jesteśmy marką o ugruntowanej pozycji na rynku detailingowym. Od 2015 roku dostarczamy profesjonalne rozwiązania dla ponad 100 akredytowanych punktów Ultracoat Professionals.

Z naszymi partnerami zawsze współpracujemy na partnerskich zasadach. Sprawdź najważniejsze korzyści płynące z dołączenia do grona akredytowanych detailerów Ultracoat.

Stawiając na jakość zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z Ultracoat. Zaowocowała ona stabilnością w naszej firmie. Proponowana przez nich chemia to ścisła czołówka w Polsce. Jako partner otrzymuje mocny support ze strony chłopaków z Ultracoat, powłoki ceramiczne spełniają oczekiwania nasze i naszych klientów, a to z pewnością sprawiło, że współpracujemy wyłącznie z nimi. Jako hobbysta i zawodowiec polecam!
Przemek właściciel Dopieszczamy Auta
B2B – Ultracoat Professionals

Sprawdzone rozwiązania detailingowe Ultracoat


Projektując nasze produkty dbamy o to, aby były łatwe i przyjemne w aplikacji, zapewniały niezawodną jakość, a do tego były przystępne cenowo.

Oferujemy powłoki ochronne różniące się stopniem wytrzymałości i uzależnione od zasobności portfela Twoich klientów. Zapewniamy nie tylko kompleksowe rozwiązania ochronne do zabezpieczenia każdego elementu pojazdu, ale również wysokiej klasy kosmetyki do codziennej pielęgnacji, które możesz wprowadzić do oferty dla swoich klientów!

B2B – Ultracoat Professionals

Darmowe szkolenie


W Ultracoat stawiamy na kompleksowe przygotowanie Twojego biznesu do pracy z powłokami ceramicznymi. Na szkoleniu uzyskasz nie tylko umiejętności praktyczne potrzebne do aplikacji naszych rozwiązań ochronnych, ale również wiedzę na temat sprzedaży i promocji usług związanych z naszymi produktami. W końcu w naszym wspólnym interesie leży, aby Twój kalendarz był zawsze pełny.

Po ukończeniu szkolenia uzyskasz od nas certyfikat poświadczający odpowiednie przygotowanie do pracy przy aplikacji powłok ceramicznych. Co ważne, po szkoleniu wciąż możesz liczyć na stałe wsparcie techniczne drogą telefoniczna lub na kanałach społecznościowych. Kontakt z nami jest łatwy i szybki.

Banalna aplikacja i docieranie produktów, które silnie podbijają głębię koloru. Rewelacyjna hydrofobowość. Współpraca z Ultracoat zawsze na najwyższym poziomie. Firma chętna do pomocy i otwarta na wsparcie niestandardowych akcji marketingowych. Polecam!
Rafał właściciel Prime Auto Spa Lublin
B2B – Ultracoat Professionals

Materiały marketingowe


Szkolenie ukończysz nie tylko z certyfikatem, ale również z pokaźnym zestawem materiałów marketingowych do promocji usług zabezpieczenia pojazdów.

Partnerzy Ultracoat Professionals mogą liczyć na stały dopływ ulotek opisujących korzyści płynących z powłok ceramicznych, kart serwisowych, banerów, rollupów czy nawet podświetlanych kasetonów. Regularnie organizujemy też akcje promocyjne, w których bezpłatnie dorzucamy ciekawe gadżety, jak leżaki czy kubki.

Potrzebujesz materiałów graficznych? Mamy wszystko przygotowane i chętnie dopasujemy je do Twoich potrzeb!

 

B2B – Ultracoat Professionals

Atrakcyjne rabaty i terminy płatności


Nasi UC Pro mogą liczyć na wysokie rabaty od początku współpracy. Dodatkowo, zawsze będziesz miał możliwość polepszenia warunków cenowych dzięki osiąganiu wspólnie ustalonych progów obrotowych.

Wiemy, jak ważne są też elastyczne terminy płatności. U nas możesz zawsze liczyć na indywidualne traktowanie i dopasowanie terminów do Twoich potrzeb.

 

Pozostałe korzyści oraz Warunki finansowe...

Wypełnij formularz i poznaj pełną ofertę współpracy z Ultracoat!

    Po wysłaniu formularza nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi szczegółową ofertę cenową.

    Twój koszyk

    facebook b2b-box instagram summary-faq-no summary-faq-yes logo-svg contact-icon-phone contact-icon-email contact-icon-location menu-icon shopping-cart home-box-shop home-box-b2b