Ultracoat Reseller

Zostań dystrybutorem marki w Polsce!

Powiększaj swoje przychody wprowadzając do oferty brand o stabilnej pozycji na polskim rynku.

Plan sprzedaży marki w sklepie


Partnerskie zasady współpracy są kluczowe dla naszych wspólnych interesów. Rozpoczynając dystrybucję Ultracoat, otrzymujesz nie tylko produkty, ale dokładny plan sprzedaży marki w Twoim regionie.

Plan uwzględnia grupy docelowe, metody dotarcia do tych grup oraz odpowiednie materiały, które pomogą Ci to uzyskać. Sprzedaż stanie się prosta, a obroty będą regularnie rosły.

Ogromnym znaczeniem dla nas jest pochodzenie marki Ultracoat. Cieszy nas że to rodzima firma. Niesie to za sobą wiele plusów. Bardzo dobry kontakt, płynność dostaw i szybka reakcja na nasze potrzeby. Doceniamy także indywidualne podejście do współpracy z nami.
Paweł właściciel MX Nowicki

Wsparcie marketingowe


Po nawiązaniu współpracy przeprowadzimy akcję informującą potencjalnych klientów w Twoim regionie o możliwości zakupu Ultracoat w Twoim sklepie. Wybieramy odpowiednią grupę docelową i docieramy do niej korzystając z postów sponsorowanych na naszych kanałach Social Media. Wynikami akcji podzielimy się z Tobą, abyś lepiej poznał swoich potencjalnych klientów!

Każdy Reseller Ultracoat może liczyć na darmowe, fizyczne materiały marketingowe, takie jak ulotki, banery, roll-upy czy wlepki. Ponadto, regularnie organizujemy akcje promocyjne, w któych klienci otrzymują do zakupów promocyjne kubki czy leżaki. To świetne narzędzie to promocji marki w Twoim sklepie!

Podchodziłem sceptycznie do nowej dla mnie marki Ultracoat, ale po latach wspólnej współpracy i obserwacji rozwoju marki, a także osobistym zaangażowaniu Michała (właściciela), mogę w 100% rekomendować.
Michał właściciel MrCleaner

Atrakcyjne warunki cenowe i terminy płatności


Nasi Resellerzy mogą liczyć na wysokie rabaty od początku współpracy. Dodatkowo, zawsze będziesz miał możliwość polepszenia warunków cenowych dzięki osiąganiu wspólnie ustalonych progów obrotowych.

My też pracujemy w handlu i wiemy, jak ważne są elastyczne terminy płatności. U nas możesz zawsze liczyć na indywidualne traktowanie i dopasowanie terminów płatności do Twoich potrzeb.

Pozostałe korzyści oraz Warunki finansowe...

Wypełnij formularz i otrzymaj dostęp do pełnej oferty współpracy z Ultracoat

Po wysłaniu formularza nasz konsultant zweryfikuje przesłane informacje. W odpowiedzi dostaniesz kod dostępu do strony z pełną ofertą.

facebook-icon instagram-icon summary-faq-no summary-faq-yes logo-svg contact-icon-phone contact-icon-email contact-icon-location product-bottle-30ml product-bottle-90ml product-bottle-200ml product-bottle-500ml product-bottle-5l menu-icon home-box-shop home-box-b2b