Ultracoat Reseller

Zostań dystrybutorem marki w Polsce!

Powiększaj swoje przychody wprowadzając do oferty brand o stabilnej pozycji na polskim rynku.

B2B – reseller

Szkolenie produktowo – handlowe


Znajomość produktów jest niezbędna do aktywnej sprzedaży i rzetelnych porad dla Twoich klientów. Zostając naszym Resellerem otrzymasz darmowe szkolenie, w którym dokładnie omówimy nasze rozwiązania detailingowe i odpowiemy na wszystkie pytania odnośnie aplikacji, zastosowań i cech naszych produków.

Ponadto, korzystając z wieloletniego doświadczenia w branży detailingowej podpowiemy, gdzie i jak dotrzeć do potencjalnych klientów, jak stworzyć ofertę handlową oraz jak zadbać o skuteczną promocję Ultracoat w Twoim sklepie. Oczywiście, po szkoleniu wciąż będziemy do Twojej dyspozycji w kwestiach wsparcia technicznego i handlowego.

Ogromnym znaczeniem dla nas jest pochodzenie marki Ultracoat. Cieszy nas że to rodzima firma. Niesie to za sobą wiele plusów. Bardzo dobry kontakt, płynność dostaw i szybka reakcja na nasze potrzeby. Doceniamy także indywidualne podejście do współpracy z nami.
Paweł właściciel MX Nowicki
B2B – reseller

Wsparcie marketingowe


Po nawiązaniu współpracy przeprowadzimy akcję informującą potencjalnych klientów w Twoim regionie o możliwości zakupu Ultracoat w Twoim sklepie. Wybieramy odpowiednią grupę docelową i docieramy do niej korzystając z postów sponsorowanych na naszych kanałach Social Media. Wynikami akcji podzielimy się z Tobą, abyś lepiej poznał swoich potencjalnych klientów!

Każdy Reseller Ultracoat może liczyć na darmowe, fizyczne materiały marketingowe, takie jak ulotki, banery, roll-upy czy wlepki. Ponadto, regularnie organizujemy akcje promocyjne, w któych klienci otrzymują do zakupów promocyjne kubki czy leżaki. To świetne narzędzie to promocji marki w Twoim sklepie!

Podchodziłem sceptycznie do nowej dla mnie marki Ultracoat, ale po latach wspólnej współpracy i obserwacji rozwoju marki, a także osobistym zaangażowaniu Michała (właściciela), mogę w 100% rekomendować.
Michał właściciel MrCleaner
B2B – reseller

Wsparcie graficzne i materiały na Social Media


To standard, że większość działań sprzedażowych prowadzona jest dziś w sieci. Nasi dystrybutorzy otrzymują dostęp do wsparcia graficznego w postaci dedykowanych banerów na sklepy internetowe oraz profesjonalnie przygotowanych grafik opisujących najważniejsze cechy poszczególnych produktów.

Ponadto, dysponujemy pokaźną bazą wysokiej jakości zdjęć typu „product placement”, które będziesz mógł wykorzystać w swoich kanałach społecznościowych do promocji naszej marki. Dzięki temu nie musisz się martwić o regularne posty z jakościowymi zdjęciami!

B2B – reseller

Rendery i precyzyjne opisy produktów


Decydując się na dystrybucję Ultracoat otrzymujesz nie tylko produkty, ale też profesjonalnie przygotowane rendery, które w atrakcyjny sposób przedstawiają wszystkie rozwiązania w każdej z dostępnych pojemności.

Nasze opisy produktowe przygotowujemy tak, aby precyzyjnie informować klientów o zaletach i zastosowaniach danego produktów. Mając wszystko w jednym miejscu dodawanie produktów na sklep internetowy jest łatwe i szybkie!

B2B – reseller

Atrakcyjne warunki cenowe i terminy płatności


Nasi Resellerzy mogą liczyć na wysokie rabaty od początku współpracy. Dodatkowo, zawsze będziesz miał możliwość polepszenia warunków cenowych dzięki osiąganiu wspólnie ustalonych progów obrotowych.

My też pracujemy w handlu i wiemy, jak ważne są elastyczne terminy płatności. U nas możesz zawsze liczyć na indywidualne traktowanie i dopasowanie terminów płatności do Twoich potrzeb.

Pozostałe korzyści oraz Warunki finansowe...

Wypełnij formularz i poznaj pełną ofertę współpracy!

    Po wysłaniu formularza nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi szczegółową ofertę cenową.

    Twój koszyk

    facebook instagram summary-faq-no summary-faq-yes logo-svg contact-icon-phone contact-icon-email contact-icon-location menu-icon home-box-shop home-box-b2b