Aplikacja powłoki na felgi – Metal Guard

Szukasz najbardziej wytrzymałeś powłoki na swoje felgi? Dobrze trafiłeś. Metal Guard jest bardzo prosty w aplikacji, a do tego nadaje niesamowitego połysku. Polecamy wykonywać aplikację na zdjętych kołach, aby zabezpieczyć też wnętrze felgi. Jak pracować z tym produktem? Wystarczy, że obejrzysz film i poznasz kilka prostych kroków!

Jak zaaplikować powłokę ceramiczną Ultracoat One?

Powłoka ceramiczna z prawdziwego zdarzenia. Zaaplikuj ją nie tylko na lakier, ale też na tworzywa, szyby i nawet felgi. Aplikacja jest bardzo prosta. Sprawdź video, na którym pokazujemy, jak to zrobić!

Instrukcja aplikacji powłoki ochronnej Ultracoat Scoat

Dzięki bardzo łatwej i szybkiej aplikacji Scoat v2 jest bardzo często stosowany jako substytut wosków. Zapomnij o problemach z docieraniem wosków, czy koniecznością czyszczenia uszczelek. Scoat v2 świetnie sprawdzi się też przy serwisach powłok ceramcznych. Odpal film i zobacz, jak łatwa jest jego aplikacja!

Jak nałożyć powłokę kwarcową Ultracoat Hydro HD?

Aplikacja Hydro HD jest bardzo prosta. Pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa, przygotuj swoje stanowisko pracy i podążaj za wskazówkami zawartymi w filmie. Po godzinie Twoje auto będzie zabezpieczone!

Jeszcze więcej wartościowych informacji Porady na blogu
https://ultracoat.pl/czy-warto-oddac-auto-do-studia-detailingowego/
29 stycznia 2020 Czy warto oddać auto do studia detailingowego?

Słowo „detailing” jest Ci znane, ale nie wiesz dokładnie z czym ono się wiąże? Przeczytaj wpis i dowiedz się co obejmuje detailing i sprawdź jak może wyglądać Twoje auto po takim zabiegu!

Chcę wypróbować Wasze produkty!
Potrzebuję więcej informacji nt. współpracy
facebook-icon instagram-icon summary-faq-no summary-faq-yes logo-svg contact-icon-phone contact-icon-email contact-icon-location product-bottle-30ml product-bottle-90ml product-bottle-200ml product-bottle-500ml product-bottle-5l menu-icon home-box-shop home-box-b2b