fbpx

NASZA HISTORIA


Tak samo jak Twoja, nasza firma również ma swoją historię. Zaczęliśmy w 2015 roku, choć pasja do idealnie czystych aut była w nas od zawsze. Pierwsze produkty to wąski wachlarz powłok ceramicznych.

Każdy kolejny sezon to nowe rozwiązania detailingowe – nie tylko nowe powłoki ochronne, ale też kosmetyki samochodowe i akcesoria. Naszym głównym celem od zawsze jest dostarczanie Tobie łatwych w obsłudze produktów, które w pełni zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

PARTNERSKIE ZASADY


Zawsze współpracujemy na zasadach partnerskich. Wspieramy Cię, gdy aktywnie bierzesz udział w eventach branżowych. Dostarczamy Ci materiały marketingowe, które zachęcą Twoich klientów do skorzystania z pełnego pakietu usług.

Wiemy, jak ważne jest rozwijanie umiejętności, dlatego nasi partnerzy mogą zawsze liczyć na darmowe szkolenia i stały support techniczny. Każdy partner Ultracoat Professionals może liczyć na indywidualne traktowanie, jesteśmy elastyczni i zawsze wysłuchamy Twoich sugestii!

Miłe słowa od Was dla nas Opinie Klientów
Już od 3 lat sprzedaję Ultracoat w moim sklepie detailingowym. Produkty są niezawodne, sprzedaż ciągle rośnie, a kontakt i wysyłka towaru zawsze są szybkie i bezproblemowe. Polecam!
Maciej właściciel Urban Detailing Shop
Podchodziłem sceptycznie do nowej dla mnie marki Ultracoat, ale po latach wspólnej współpracy i obserwacji rozwoju marki, a także osobistym zaangażowaniu Michała (właściciela), mogę w 100% rekomendować.
Michał właściciel MrCleaner
Już od ponad 2 lat pracujmy na produktach firmy Ultracoat . Firma profesjonalna, rzetelna, szukająca nowych rozwiązań i podnosząca ciągle jakość swoich produktów . Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy firmę.
Sławek właściciel 4Cars – Auto Detailing
Ogromnym znaczeniem dla nas jest pochodzenie marki Ultracoat. Cieszy nas że to rodzima firma. Niesie to za sobą wiele plusów. Bardzo dobry kontakt, płynność dostaw i szybka reakcja na nasze potrzeby. Doceniamy także indywidualne podejście do współpracy z nami.
Paweł właściciel MX Nowicki
Stawiając na jakość zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z Ultracoat. Zaowocowała ona stabilnością w naszej firmie. Proponowana przez nich chemia to ścisła czołówka w Polsce. Jako partner otrzymuje mocny support ze strony chłopaków z Ultracoat, powłoki ceramiczne spełniają oczekiwania nasze i naszych klientów, a to z pewnością sprawiło, że współpracujemy wyłącznie z nimi. Jako hobbysta i zawodowiec polecam!
Przemek właściciel Dopieszczamy Auta
Z miłości do motoryzacji Wybrane realizacje
Samochód: Lamborghini SVJ Użyty produkt: Premium Bond 9H | Metal Guard
Powiększ zdjęcie
Samochód: Bentley Continental GT Użyty produkt: Premium Bond 9H | Hydro HD | Metal Guard
Powiększ zdjęcie
Samochód: Mercedes G-Klasse Użyty produkt: Fabric & Leather
Powiększ zdjęcie
Samochód: Mercedes 560 SEC Użyty produkt: Premium Bond 9H | Hydro HD
Powiększ zdjęcie
Samochód: Lamborghini Aventador SVJ Użyty produkt: Metal Guard
Powiększ zdjęcie
Samochód: Lamborghini Aventador SVJ Użyty produkt: Premium Bond 9H
Powiększ zdjęcie
facebook-icon instagram-icon summary-faq-no summary-faq-yes logo-svg contact-icon-phone contact-icon-email contact-icon-location product-bottle-30ml product-bottle-50ml product-bottle-100ml product-bottle-90ml product-bottle-200ml product-bottle-500ml product-bottle-5l menu-icon home-box-shop home-box-b2b