Ultracoat Professionals

Dołącz do grona profesjonalnych studiów detailingowych!

Wznieś swój biznes na wyższy level nabywając wiedzę o sprzedaży usług i aplikacji powłok ceramicznych.

Kilka słów o Ultracoat


Jesteśmy marką o ugruntowanej pozycji na rynku detailingowym. Od 2015 roku dostarczamy profesjonalne rozwiązania dla ponad 100 akredytowanych punktów Ultracoat Professionals.

Nasze produkty charakteryzuje niezawodna jakość, łatwa aplikacja i rozsądna cena. Z naszymi partnerami zawsze współpracujemy na partnerskich zasadach. Sprawdź najważniejsze korzyści płynące z dołączenia do grona akredytowanych partnerów Ultracoat.

Stawiając na jakość zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z Ultracoat. Zaowocowała ona stabilnością w naszej firmie. Proponowana przez nich chemia to ścisła czołówka w Polsce. Jako partner otrzymuje mocny support ze strony chłopaków z Ultracoat, powłoki ceramiczne spełniają oczekiwania nasze i naszych klientów, a to z pewnością sprawiło, że współpracujemy wyłącznie z nimi. Jako hobbysta i zawodowiec polecam!
Przemek właściciel Dopieszczamy Auta

Darmowe szkolenie


W Ultracoat stawiamy na kompleksowe przygotowanie Twojego biznesu do pracy z powłokami ceramicznymi. Na szkoleniu uzyskasz nie tylko umiejętności praktyczne potrzebne do aplikacji naszych rozwiązań ochronnych, ale również wiedzę na temat sprzedaży i promocji usług związanych z naszymi produktami. W końcu w naszym wspólnym interesie leży, aby Twój kalendarz był wiecznie pełny.

Otrzymasz od nas gotowe narzędzia, które znacząco ułatwią Ci pozyskiwanie klientów w Twoim regionie. Co ważne, wsparcie techniczne nie kończy się, gdy otrzymasz od nas certyfikat, ponieważ jesteśmy zawsze gotowi do pomocy, gdy jej potrzebujesz.

Banalna aplikacja i docieranie produktów, które silnie podbijają głębię koloru. Rewelacyjna hydrofobowość. Współpraca z Ultracoat zawsze na najwyższym poziomie. Firma chętna do pomocy i otwarta na wsparcie niestandardowych akcji marketingowych. Polecam!
Rafał właściciel Prime Auto Spa Lublin

Dostęp do flagowej powłoki Premium Bond 9H


Tylko akredytowani partnerzy Ultracoat Professionals mogą liczyć na dostęp do najlepszej powłoki z naszej oferty – Premium Bond 9H.

5 lat realnej ochrony lakieru.

Wyjątkowo łatwa aplikacja

100.000 km przebiegu

Zadbaj o wyjątkową ofertę w swoim studiu detailingowym i zapewnij swoim klientom niezawodny produkt.

Warunki współpracy


 • Doświadczenie w pracy detailera.
 • Schludne miejsce z rozdzieleniem strefy mokrej i suchej.
 • Zamówienie produktów Ultracoat na min. 3000 zł netto
 • Pierwsze zamówienie odbywa się na zasadzie przedpłaty. Na kolejne oferujemy wydłużone terminy płatności.

Darmowe materiały marketingowe


 • Roll-up
 • Banner
 • Ulotki
 • Karty serwisowe
 • Materiały cyfrowe do użycia on-line
 • Gadżety sezonowe
Już od 4 lat sprzedaję Ultracoat w moim sklepie detailingowym. Produkty są niezawodne, sprzedaż ciągle rośnie, a kontakt i wysyłka towaru zawsze są szybkie i bezproblemowe. Polecam!
Maciej właściciel Grupy Urban

Zadbamy, by potencjalni klienci usłyszeli o Twojej firmie


5% wartości zamówienia akredytacyjnego przeznaczymy na promocję Twojej firmy regionie wśród jasno określonej grupy docelowej.

Spodziewany zasięg reklamy to 10.000-15.000 osób.

Kampania będzie rozłożona w okresie 2 tygodni i po jej zakończeniu przedstawimy Ci szczegółowe dane na temat jej wyników.

Dołącz do Ultracoat Professionals!


 • Uzyskaj certyfikat ukończenia szkolenia
 • Zapewnij sobie miejsce na mapę akredytowanych partnerów Ultracoat
 • Dołącz do prywatnego forum Ultracoat Professionals
facebook-icon instagram-icon summary-faq-no summary-faq-yes logo-svg contact-icon-phone contact-icon-email contact-icon-location product-bottle-30ml product-bottle-50ml product-bottle-100ml product-bottle-90ml product-bottle-200ml product-bottle-500ml product-bottle-5l menu-icon home-box-shop home-box-b2b